0216 498 8318 info@degisimspor.com

Kapalı - Açık Otopark Asfalt Zemin

Açık ve kapalı otopark uygulamlarından Ekonomik açıdan bakılırsa Asfalt en ekonomik, en dayanıklı ve de en uzun ömürlü zemin kaplama malzemesidir. Bununla beraber DEĞİŞİM SPOR olarak müşterilerimize alternatif çözümler üretmek için yardımcı oluyoruz.. Duvar kolunları çizgiler işaretler de beraberinde uygulanmaktadır..

Kapalı Otoparklarınızı klasik asfalt veya renkli asfalt ile kaplayıp, yapınıza artı bir değer katabilirsiniz. Böylelikle otoparkınız tozdan ve kirden arınmış, şık ve dekoratif bir görüntüye sahip olabilir.

Kapalı ve Açık Otoparklarda Asfalt Uygulamanın Avantajları
Estetik bir görüntü kazandırır.
Ekonomiktir.
Süratli uygulama imkânı tanır.
Dayanıklı ve güvenlidir.

Açık ve Kapalı otopark asfaltlama uygulamalarımızdan bazıları.!

Kapalı Açık otopark alanları için renkli ya da klasik asfaltları; alışveriş merkezlerine, otellere, sitelere, fabrikalara, rezidanslara ve plazalara uygulamaktayız

Açık otopark yapımı

Açık otopark yapımı

Açık otopark yapımı

Açık otopark yapımı

Kapalı otopark yapımı

Kapalı otopark yapımı

Kapalı otopark yapımı

Kapalı otopark yapımı

Müşteri Görüşleri

Müşterilerimiz Neden Değişim Spor'u Tercih Ediyor?

Erkan GÜLEN

AKSAZ K/A Spor Salonu İşletme Kısım Amirliği'ndeki çalışmalarınız esnasında göstermiş olduğunuz, özveriniz,disiplininiz,iş ahlakınız ve işe olan sadakatinizden dolayı Değişim Spor Müdürü Sn. Haydar OYİT'e Teşekkür eder. Başarılarının ve Hizmetlerinin devamını dilerim.

Erkan GÜLEN

K/A SPOR SALONU İŞLETME KISIM AMİRİ

Değişim spor ayrıcalığını uzun süren ortak çalışmamızla sektörün önemini daha iyi bir şekilde ileriye taşımaktayız. Gündoğdu Asfalt firması olarak Değişim sporu çalışmalarından dolayı tebrik ederim.. Temiz işçilik, Kaliteli çalışmaları, Güleryüzlü personel ekipleri,Zamanında iş teslimi ve en önemlisi çevreye olan duyarlılığı ile Sektörün en önemli kurumlarından biri olduğunu söyleyebilirim..

Cumali ENSARİ

Gündoğdu Asfalt Yapı | İşletme Müdürü

DEĞİŞİM SPOR BÜLTEN ve KAMPANYA

Kampanyalar, fırsatlar ve etkinliklerden haberdar olmak için E-posta adresinizi göndermeniz yeterli