Basketbol Saha Zemin Uygulaması

Basketbol 28 mm uzunluğunda ve 15m genişliğinde sert zemine sahip (parke, beton veya sert toprak zemin olabilir) bir sahada oynanır. Sahanın sınırlarını belirten çizgilere sırasıyla yan ve dip çizgiler denir

Basketbol saha yapımı - Basketbol sahası Nedir.?

Müşteri Memnuniyeti Teklif değerlendirme Ulusal Alanlarda Faaliyet

Basketbol sahaları müşterinin tercihine göre açık yada kapalı olabilir farklı renk ve desen seçimi yine müşterinin tercihine bırakılmaktadır aynı zamanda Değişim Asfalt olarak kendi tavsiyelerimizi de belirtip müşteriye gereken kolaylığı sağlıyoruz.. Kullanıcı profili -tercihleri ve bölgesel (coğrafi) şartlara göre değişik altyapı ve sportif kaplamalı şekilde yapılabilmektedir. Uygun sportif kaplama genelde altyapıya ve sahanın açık yada kapalı olmasına göre seçilmektedir.

Basketbol Akrilik Zemin Uygulaması ve Akrilik Zemin Fiyatları
Basketbol sahalarına akrlik uygulanırken bazı kuralları gözönünde tutuyoruz. Dış mekan basketbol sahaları yapımı için en çok tercih edilen zemin ise akrilik zemin yani akrilik boya ile yapılan zeminlerdir o yüzden akrilik önemini vurgulamakta fayda vardır. Açık basketbol sahası yapımı için öncelikle beton zemin hazırlanmalıdır. En önemlisi Helikopter beton zemin tabir edilen iyice düzgünleştirilmiş yüzeye beton kuruduktan sonra akrilik boya tatbik edilmektedir bu sayede ağırlık bazında sorunlara çözüm getirilmiş olunur. Akrilik boya ile yapılan basketbol sahaları da istenilen renklerde olabilmektedir.

Basketbol Indoor Poliüretan Uygulaması
Kapalı spor salonları içerisinde bulunan çok amaçlı zeminlerde basketbol, voleybol, futbol, hentbol ve tenis gibi sporlar aynı spor zemininde yapılabilmektedir. Kapalı spor salonları için en uygun zemin yukarıda da bahsettiğimiz gibi parkde zemindir. Ancak parke zemin fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olduğu için ancak profesyonel sahalarda, bazı kollejlerde ya da lüks spor salonlarında tercih edilmektedir

Basketbol Parke Zemin Uygulaması ve Parke Zemin Fiyatları
Basketbol için en uygun zemin parke zemindir. Parke yani ahşap basketbol zeminleri dünyada, ülkemizde ve NBA gibi profesyonel basketbol liglerinde tek seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Basketbol parke zemin çeşitleri, basketbol parke zemin fiyatları, basketbol ağaç parke fiyatları ve basketbol parke zemin yapımı için lütfen bizimle irtibata geçin. Kalitesine göre ve ortamına göre fiyat farkı vardır bu yüzden Teklif istemeniz ve size dataylı bilgi sunmamız daha sağlıklı olacaktır.

Zemin kaplama, Alternatif çözümleride sizin için derledik..Bunlar
Basketbol Akrilik zemin uygulaması
Dökme Epdm (Tartan) uygulaması
Rulo Epdm seçenekleri
Basketbol Poliüretan zemin uygulaması
Epoksi Basketbol zemin kaplaması
Rubber Üzeri Akrilik uygulaması

Basketbol saha yapımı | Basketbol saha zemin düşeme | Basketbol zemini yapma | Basketbol saha maliyeti fiyatı nedir.?

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı


Telefon

Whatsapp

Teklif Al