Tenis Kortu Uygulaması

Tenis kortu altyapısı asfalttır. Asfalt altyapı için ayrı ve diğer altyapılar için ayrı zemin kaplama alternatifleri geliştirilmiştir.

Tenis Kortu - Tenis Kortu Zemin Uygulaması.?

Müşteri Memnuniyeti Teklif değerlendirme Ulusal Alanlarda Faaliyet

Tenis Kortu Nedir
Değişim Asfalt olarak Müşteriye tenis kortu alanında her türlü imkanı sağlamaktayız.. ücretsiz keşif imkanı esnek fiyat ve tercih konusunda yardımlarımızı esirgemeden gereken kolaylığı sunmaktayız.. peki tenis kortu nedir nasıl uygulanır ve hangi ortamlara uygulanır.. Tenis kortları açık yada kapalı olabilir. Kullanıcı profili -tercihleri ve bölgesel (coğrafi) şartlara göre değişik altyapı ve sportif kaplamalı şekilde yapılabilmektedir. Uygun sportif kaplama genelde altyapıya ve sahanın açık yada kapalı olmasına göre seçilmektedir.

Zemin Kaplama Çeşitleri ve Diğer Alternatifler
Akrilik zemin kaplaması
Dökme Epdm (Tartan) seçeneği
Rulo Epdm uygulaması
Suni Çim serme uygulama
Rubber Üzeri Akrilik yapımı

Ön Bilgi
Değişim Asfalt, Kalite politikası gereği her zaman müşterilerine değer vermektedir bu ilke ile Firmamız her konuda size alternatifli çözümler sunacak ve ihtiyacınıza cevap veren en uygun altyapı ve kaplama türünü seçmenize yardımcı olacaktır..

Tenis kortu yapım aşamaları
Zemin Kaplama; Beton asfalt zeminler üstüne ''EPDM'' kaplama yapılır, veya temizlenmiş asfalt üzerine ''AKRİLİK'' kaplama uygulanır.Bu işlemden önce astar ile malzemenin tutuculuk oranları arttırırlır. Müşterinin isteğine göre tartan zemin veya sentetik çim halı zeminde kullanır.
Çadır Kapama; bu sistem zeminin üzerinde yerin altına monte edilen boru demirlerin çeşitli kanlıklarındaki brandalara gerilmesiyle işlem gerçekleşir.
Saha çizgileri; oyun sahasını belirleyen sınırlardır rengi beyaz olup ve oyuncunun hareket'in engellemeyecek şekilde göre tasarlanır.
Tenis kortu yapımında; Kort zeminler alanın kullanım amacına bağlı olarak Çim, Halı , Sert , Toprak sentetik olarak yapılmaktadır.

Tenis kortu yapımı | çadır kapama | Tenis kortu saha çizgileri | Tenis kortları aydınlatma | Tenis kortu fiyatı

Tenis kortu uygulaması

Tenis kortu uygulaması

Tenis kortu uygulaması

Tenis kortu uygulaması

Tenis kortu uygulaması

Tenis kortu uygulaması


Telefon

Whatsapp

Teklif Al