Poliüretan Zemin Uygulaması

Poliüretan kaplama; tüm beton ve çelik yüzeylerde uygulanabilen, kolay temizlenen, solmaz, aşınma direnci yüksek, koruyucu ve şık bir kaplamadır..

Poliüretan Zemin Kaplama - Poliüretan Zemin Nedir.?

Müşteri Memnuniyeti Teklif değerlendirme Ulusal Alanlarda Faaliyet

Kullanım alanların göre mat, parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. İç ve Dış mekanlarda uygulanabilen poliüretan kaplama, güneş ışınlarına, çatlamalara ve her türlü aşınma ve deformasyonlara karşı mukavemet gösterir.

Alt katmanı çift kompenat yapıştırıcı ve 4-6-8-Ve 10 mm kalınlıklarında SBR Kauçuk üzerine gözenek kapatıcı ara kat poliüretan macun uygulaması ile üst tabakası 2 mm kalınlığında self poliüretan kaplama uygulanan. Poliüretan bazlı mat boya ile sonlanan spor zemin sistemidir.

Poliüretan Zemin Kaplama Uygulaması
İlk olarak uygulama yapılacak zemin etüt edilir Mevcut zemine göre ön hazırlığı yapılır. Yüzey hazırlığı tamamlandıktan sonra vakumlu süpürge ile temizlik yapılır Uygulama yapılacak yüzey pürüzsüz, dalgasız, kot farkları olmayan, kumlama yapmayan, helikopter ile perdahlanmış sağlam bir beton zemin yüzey olmalıdır. Beton zemin yüzeyinde kot farklılıkları veya pürüzlülük var ise selflevelling tesviye şapı ile giderilir.

Poliüretan Zemin Kaplama Kullanım Alanları
Poliüretan zemin kaplamaları kapalı spor salonları, basketbol, voleybol, tenis kortları, jimnastik, güreş ve diğer tüm salon oyunlarında, ofis ve çeşitli alanlarda faaliyet gösteren mağazalarda olmak üzere daha birçok meslek grubuna ait üretim ve teşhir alanlarında steril, ve yüksek mukavemetli olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Poliüretan Kaplama Zemin Özellikleri
Yekpare uygulama olanağı,Sıvı izolasyonu,Sürtünme ve aşınmalara karşı dirençli,Geniş renk seçeneği,İstenildiği taktide renk ve desen değiştirebilme imkanı,Kolay temizlik ve hijyen sağlar,Bakim maliyeti gerektirmez,Estetik ve sıra dışı görünüm,Aşınmaya karşı yüksek dayanım sağlar,Zeminde kaymaz olmaz,Ultraviyole ışınlara karşı dayanıklıdır,Çatlamaz, matlaşmaz,90 C ve 30 C sıcaklıklara dayanabilir,İç mekan ve dış mekanlarda kullanılabilir,Toz tutmaz Malzemenin uygulanacağı zeminin pürüzsüz ve düzgün olması, eğimli olmaması ve rutubetten tamamen arındırılmış olması gerekmektedir..

Poliüretan zenin kaplama | Poliüretan zemin düşeme | Poliüretan zemin yapma | Poliüretan zemin uygulama | Poliüretan zemin yapımı

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan Zemin Kaplama


Telefon

Whatsapp

Teklif Al