Kauçuk Zemin Kaplama - Fitness salon zemin - Çocuk oyun parkı zemini

Çocuk oyun alanlarının Kauçuk zemin kaplanması, Fitness alanlarının Kauçuk Karo döşenmesinde, bahçe ,yürüyüş ve koşu yollarının zemin kaplanmasında Kullanılır.

Yürüyüş Yolu - ( Koşu Pisti ) Nasıl Yapılır.?

Müşteri Memnuniyeti Teklif değerlendirme Ulusal Alanlarda Faaliyet

Kauçuk zemin kaplama Nedir.? Nerelerde daha çok uygulanır.
Çocuk oyun alanlarının Kauçuk zemin kaplanması, Fitness alanlarının Kauçuk Karo döşenmesinde, bahçe ,yürüyüş ve koşu yollarının kauçuk zemin kaplanmasında, parklarda ,çocukların oyun alanlarında,Atış Poligonlarının zemin ve yan duvarlarının kauçuk kaplanmasında vb. yerlerde kullanılmaktadır.

Kauçuk zemin kaplama malzemeleri
kilitli kauçuk,karo, kauçuk zemin kaplama,olarak temin edilir. Esnek, yumuşak ve dekoratif, Kauçuk 40* 40 ve 50*50 genişlikte, 2cm, 2'5 cm , 3cm, 4 cm ve 5 santim kalınlıkta kauçuk yer döşemeleridir.

Kauçuk Zemin uygulama alanları ve çeşitleri, Alternatif çözümler
pvc yer döşemesi,tartan zemin,kauçuk zemin,mineflo,ahşap desen mineflo,duvar kaplama,kaliteli sağlıklı hijyenik homojen ve heterojen antibakteriyel pvc kaplamalar,mermer,granit,fayans,seramik,duvar kağıtları,bölme duvar,asma tavan,bahçe zemin kaplama,banyo,fullfloor,tavan kaplama, zemin kaplama innopur ,taş,teras zemin,mineflö,çamsan parke,mutfak yer döşemeleri,koçtaş yer döşeme, gibi alanlarda uygulanır ve faaliyetlerimiz bu yönde devam etmektedir..

Çocuk parkı yapma | Fitness Salonu yapma | çocuk oyun alanı yapma | park kauçuk zemin kaplaması

Çocuk parkı yapımı

Fitness spor salonu

Kauçuk zemin kaplaması

Çocuk oyun alanı

ofis ev kauçuk zemin kaplaması

kauçuk zemin kaplama çeşitleri


Telefon

Whatsapp

Teklif Al